Soutěž o dva vstupy na hudební festival Hrady CZ v hodnotě 1500 Kč!


SPONZOR SOUTĚŽE :

Soutěž probíhala od 25. 7. do 8. 8. 2016

Zodpovězte soutěžní otázku a vyhrajte dva vstupy na hudební festival Hrady CZ dle vlastního výběru! (hodnota vstupenek je 1500 Kč)

České hrady.cz je letní kulturní festival. Již 12. ročník festivalu se uskuteční společně s 7. ročníkem festivalu Moravské hrady.cz během léta 2016 na významných českých a moravských historických památkách postupně v osmi různých krajích České republiky.

Festival letos představí program složený z velkých es současné české nebo slovenské hudební scény. Hlavní hvězdou turné bude legendární kapela Kabát a vystoupí také Monkey Business, Mandrage, Xindl X, Rytmus, Vladimir 518, Pražský výběr, No Name, Divokej Bill, Visací zámek nebo Mňága a Žďorp a další interpreti.
_______________________________________________________________________________

Pravidla soutěže: Vyhrává soutěžící, který správně zodpoví soutěžní otázku a nejvíc se svým tipem přiblíží skutečnému počtu soutěžících. V případě shodného tipu rozhoduje, který ze soutěžících odeslal svou odpověď dříve.

Výherce získá dva vstupy (výherce bude zapsán i se svým doprovodem na guest list a na místě vybraného festivalu dostane vstupenku) na hudební festival Hrady CZ dle vlastního výběru.

Podmínkou pro kontaktování výherce je vyplnění e-mailu v profilu návštěvníka.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Správnou odpověď najdete zde.

Pro účast v soutěži je třeba se zaregistrovat a přihlásit.

Ostatní aktuální soutěže

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si